Připojte se k nám na Facebook
Wellness pobyty

Wellness pobyty

Relaxujte, užívejte si ...

Welness pobyty

Gran Meliá *****

Cancún

Luxusní moderní resort připomínající chrámy starých Mayů, se nachází přímo u dlouhé bílé pláže na písečné šíji v centru Cancúnu, v těsné blízkosti restaurací a barů, pět minut od centra a 15 minut od letiště.

více Více

Gran Meliá Salinas *****

Lanzarote

Potrpíte-li si na luxus, toto letovisko Teruise zcela určitě uspokojí Vaše požadavky. Jde o nejluxusnější středisko na Lanzarote a dokonce i španělská královská rodina zde má své letní sídlo! Za posledních třicet let zde
vyrostlo turistické centrum a vše se zde přizpůsobuje požadavkům turistického ruchu.

více Více

Meliá Madeira *****

Madeira

Nový, pětihvězdičkový moderní a luxusní hotel se nachází 10 minut od centra Funchalu, pouhých 5 min. od zábavního a nákupního centra, přímo u pobřežní promenády, nabízí úchvatný výhled na Atlantský oceán.

více Více

Meliá Sitges ****

Sitges

Čtyřhvězdičkový klimatizovaný hotel se nachází v rezidenční čtvrti města Sitges, přímo na pláži. Komplex
tvoří šest budov v malebné subtropické zahradě. Hotel leží v klidné části, zároveň cca 500 m od živého centra.

více Více

Hotel Burasari ****

Phuket

Burasari je vzácná květina, která roste na Phuketu, stejně tak hotel je výjimečný, je to nečekaný poklad v srdci vzrušující části Phuketu Patongu. Hotel nabízí maximální zážitek, vytříbený styl, pohodlí, soukromí, klid, a prvotřídní mezinárodní kuchyni pro náročné klienty. Patong je známý díky tříkilometrové bílé písečné pláži, je zde
řada skvělých restaurací, rušný noční život a zábava. Burasari se nachází jen pár kroků od hlavní pláže Patong Beach

více Více

Hotel Chedi *****

Phuket

Komfortní Chedi Hotel Phuket se nachází v klidném úpatí lesů přímo nad písečnou pláží Pansea Bay, obklopen azurovými vodami Andamanského moře a svěžími zalesněnými kopci.

více Více

Hotel Legend *****

Mauricius

Hotel je obklopen nádhernou mělkou zátokou. Jedná se o luxusní hotel, byl vytvořen se základním konceptem Feng Shui. Tato čínská filosofie je založena na myšlence, že lidé musí žít nejen ve vnitřní harmonii, ale také v harmonii se svým okolím.

více Více

Elysium ****

Bali

Hotel leží v oblasti Seminyak, je zasazený do krásné zahrady, cca 5 min. od písečné pláže, v dosahu pěší chůze od restaurací a barů a cca 20 min. od letiště, zdarma shuttle bus ze Seminyaku do Kuty.

více Více