Připojte se k nám na Facebook
O nás

O nás

PinkGo!

Vítejte na stránkách projektu PinkGo, zaměřeného výhradně pro Vás, ro  G/L komunitu. Cestovní kancelář ESO travel, oceněná četnými profesními cenami TTG Awards, přichází na domácí trh s novým produktem, zaměřeným na gay a lesbickou minoritu. Jako vůbec první česká cestovní kancelář vydala katalog PinkGo s první ucelenou nabídkou cestování pro gaye a lesby ve střední a východní Evropě.

Na těchto stránkách Vám  nabízíme přes 30 destinací na 4 kontinentech, postupně počítáme s postupným rozšiřováním webové nabídky do minimálně 50 destinací.

Program je rozdělen na pobyty u moře v evropských i exotických zemích – od Malediv a Bali přes Ibizu, Kanárské ostrovy, řecký Mykonos až po Dominikánskou republiku a Kubu, eurovíkendy v tradičních gay a lesbických městech jako jsou Barcelona, Stockholm, Lisabon nebo Paříž, pobyty ve světových metropolích Sydney, Rio de Janeiro a New York, poznávací zájezdy, oceánské gay plavby, pronájem vil a cesty na pride party po celé planetě.

V nabídce PinkGo jsou zejména gay friendly hotely, ale kancelář počítá i se zařazením kategorií only gay nebo only men. Již nyní řadu z nich na těchto stránkách naleznete.

Jako první v Evropě budeme pro Vás také zajišťovat vlastní poznávací zájezdy pro G/L komunitu do Číny, Jižní Afriky nebo na západ USA.

Ke specialitám patří i nabídka hotelů v netypických gay destinacích, které se tomuto produktu teprve začínají otevírat, jako jsou například ostrovy Sicílie, Madeira nebo Malta.

 V řadě míst je bohužel  pojem gay stále  ještě tabu, i když samotné hotely tuto klientelu vítají, jen nemohou své stanovisko říci věřejně. Právě proto jsme se zaměřili na tzv. gay friendly hotely.

Protože se bude jednat hlavně o individuální zájezdy, vždy jsme do katalogu zařadili jen jednu cenu a to průměrnou v tzv. střední sezóně, takže cena může být ve vrcholu sezóny vyšší, ale i znatelně nižší. Vše závisí i od momentálních cen letenek.Ale stačí nám napsat, my Vám vždy rádi vypracujeme pro Vás nejoptimálnější variantu.
Věříme, že si z  naší nabídky vybere a  prožijete  s námi krásnou dovolenou. Z naší strany Vám můžeme  zaručit profesionální služby a naprostou diskrétnost Vaší objednávkya následného pobytu.

ESO travel je největší specialista na exotickou dovolenou v České republice. Od roku 1994 neustále rozšiřuje svoji nabídku na dnešních 106 zemí všech kontinentů. Vydává celkem 9 katalogů. Jako první CK u nás získalo ESO travel certifikát managementu kvality ISO. V roce 2000 iniciovalo ESO travel první charterové lety do exotické destinace, do Thajska. Díky dlouholetým zkušenostem s úspěchem roste podíl korporátní klientely a VIP zájezdů na míru. 

ESO travel je členem IGLTA (International Gay & Lesbian Travel Association). Projekt PinkGo bude také partnerem filmového festivalu Febiofest.

Michal Šebesta
product manager

Média o nás

Přehled médií naleznete zde

Informace

Všeobecné podmínky účasti na zájezdech PinkGo zde (PDF)
Informace o pojištění zde (PDF)
Cestovní smlouva zde (DOC, ZIP)

Pojištění proti úpadku

Pojištění proti úpadku